SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Ajax BOOST Baking Soda & Lemon środek czyszczący spray 500 ml

Obniżka! Ajax BOOST Baking Soda & Lemon środek czyszczący spray 500 ml Zobacz większe

Nazwa: Ajax BOOST Baking Soda & Lemon środek czyszczący spray 500 ml

Cena 8,12 zł


8,12 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Składniki Zawiera: 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe.
O produkcie dogłębne czyszczenie
soda oczyszczona + cytryna
wszystkie powierzchnie
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Adres zwrotny Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Spryskać powierzchnie. Przetrzeć wilgotną szmatką.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środki ostrożności: Może być stosowany na wszystkich powierzchniach zmywalnych poza aluminium. W przypadku wątpliwości, wypróbować na małej powierzchni. Nie stosować na uszkodzonej płycie ceramicznej. Nie stosować na ciepłych powierzchniach. Nie używać na wysokiej jakości materiałach, takich jak np. wełna, jedwab. Zawsze przestrzegać instrukcji czyszczenia od producenta. Nie pryskać w kierunku oczu i twarzy. Środek czyszczący. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Opis produktu

Ajax BOOST Baking Soda & Lemon środek czyszczący spray 500 ml
Ajax Boost to połączenie tradycyjnych składników dobrze znanych ze swoich właściwości myjących. Pozostawia przyjemny i odświeżający zapach.

30 inne produkty w tej samej kategorii: