SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Ajax Odtłuszczacz kuchenny spray 750 ml

Obniżka! Ajax Odtłuszczacz kuchenny spray 750 ml Zobacz większe

Nazwa: Ajax Odtłuszczacz kuchenny spray 750 ml

NASZA CENA! 7,56 zł
do 2024-07-20


7,56 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Składniki Contains:
•<5% Anionic Surfactants
Non-Ionic Surfactants.
•Perfumes.
O produkcie delikatny dla powierzchni
usuwa najtrudniejszy tłuszcz
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Adres zwrotny Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie 1 - Obrócić końcówkę spryskiwacza na pozycję "ON".
2 - Rozpylić bezpośrednio na czyszczonych powierzchniach.
3 - Pozostawić produkt na kilka sekund, a następnie spłukać lub wytrzeć do sucha.
4 - W przypadku trudnego tłuszczu spryskać dokładnie, pozostawić na 5 minut i spłukać czystą wodą. W razie potrzeby powtórzyć proces czyszczenia.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Można używać na wszystkich powierzchniach oprócz aluminium. W przypadku wątpliwości wypróbować najpierw na małej powierzchni. Nie używać na uszkodzonych płytkach szklano-ceramicznych, ciepłych powierzchniach, delikatnych tkaninach, np. wełnie, jedwabiu itp. Należy zawsze przestrzegać instrukcji producenta. Nie rozpylać sprayu w stronę oczu.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie mieszać z produktami zawierającymi związki chloru: może uwalniać niebezpieczny gaz (chlor).
Wartości odżywcze Środek czyszczący
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Opis produktu

Ajax Odtłuszczacz kuchenny spray 750 ml
Odtłuszczacz kuchenny w sprayu Ajax zwalcza największy tłuszcz, pozostawia powierzchnie idealnie czyste i błyszczące. Można go stosować także do podłóg. Środek przyjazny dla wegan* *Bez składników pochodzenia zwierzęcego

30 inne produkty w tej samej kategorii: