SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray piekarnik i grill 435 ml

Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray piekarnik i grill 435 ml Zobacz większe

Nazwa: Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray piekarnik i grill 435 ml

Cena 19,50 zł


19,50 zł

Zobacz więcej danych

Składniki <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Limonene
Adres zwrotny Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
801 610 610
www.unilever.pl
www.unilever.com
Przygotowanie i stosowanie Naciśnij przycisk bezpieczeństwa jednocześnie przekręcając końcówkę rozpylacza do pozycji umożliwiającej rozpylanie. Po użyciu zawsze zablokuj naciskając przycisk i przekręcając końcówkę rozpylacza do pozycji Stop.
Sposób użycia: Spryskaj bezpośrednio zimną powierzchnię do całkowitego pokrycia. Pozostaw produkt na powierzchni przez 30 min w zależności od stopnia zabrudzenia miejsca. Następnie spłucz. Przechowuj w chłodnym miejscu w pozycji pionowej. Produkt nadaje się również do czyszczenia grilla.
Zalecenia: Nie trzymaj butelki do góry nogami. Używaj tylko na zimne powierzchnie. Nie używaj w piekarnikach samoczyszczących. W przypadku wątpliwości odnieś się do instrukcji użytkowania producenta piekarnika. Nie używać na: oznaczeniach literowych urządzeń, aluminium, miedzi, mosiądzu, marmurze oraz malowanym drewnie. Nie używać na zewnętrznej obudowie piekarnika, fotokomórce oraz elementach grzewczych i chłodzących.
Adres dystrybutora Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Specjalistyczny spray
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Cif Perfect Finish Piekarnik i Grill. Zawiera: Sodium hydroxide, Cocamine oxide, Ethanolamine. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Stosować ochronę oczu/twarzy. Nie wdychać pyłu ani mgły. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast usunąć/zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę wodą albo pod prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc zgodnie z wymogami władz lokalnych.

Opis produktu

Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray piekarnik i grill 435 ml
Masz dość tłustych osadów, których zwykłe detergenty nie mogą usunąć, a dodatkowo pozostawiają po sobie smugi na czyszczonych powierzchniach? Cif Perfect Finish Odtłuszczacz świetnie sobie radzi nawet z najcięższymi zabrudzeniami - bez względu na to, czy masz do czynienia z zastygłymi resztkami potraw w piekarniku czy uporczywymi plamami tłuszczu na grillu, ten spray jest gotowy do podjęcia wyzwania. Nie tylko skuteczny, ale także prosty w użyciu, specjalistyczny spray Cif Perfect Finish sprawia, że czyszczenie kuchni staje się szybkie i bezproblemowe. Nie musisz już tracić godzin na skrobaniu i szorowaniu, ten specjalistyczny detergent robi większość pracy za Ciebie. Zagęszczona konsystencja sprawia, że ten spray do czyszczenia świetnie przylega także do pionowych powierzchni, a co za tym idzie - nie tworzy unoszących się oparów i jest bardziej bezpieczny w użytkowaniu. Dzięki swojej silnej formule, ten środek do czyszczenia piekarnika i grilla penetruje i rozpuszcza tłuszcz, uwalniając powierzchnię od niechcianych zanieczyszczeń. Wystarczy nanieść niewielką ilość produktu na brudne miejsca i pozostawić przez 30 minut, aby mógł zadziałać. Następnie należy dokładnie spłukać czyszczone miejsca wodą przeznaczoną do spożycia. Możesz być spokojna, odtłuszczacz Cif może być stosowany w pobliżu obszarów mających kontakt z żywnością. To jeden z naszych sposobów walki o czystszą i świeższą przyszłość, już teraz, od zaraz. Wypróbuj także inne środki czyszczące do kuchni i łazienki Cif Perfect Finish, by przekonać się, jak łatwo można usunąć osady i zabrudzenia w Twoim domu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: