SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Dettol Antybakteryjne chusteczki o zapachu limonki z miętą 36 sztuk

Dettol Antybakteryjne chusteczki o zapachu limonki z miętą 36 sztuk Zobacz większe

Nazwa: Dettol Antybakteryjne chusteczki o zapachu limonki z miętą 36 sztuk

Ilość: 36 szt.

Cena 10,18 zł

Cena za sztuka 0,28 zł

10,18 zł

Zobacz więcej danych

Składniki substancja dezynfekująca
limonen
kompozycja zapachowa
Adres zwrotny Podmiot odpowiedzialny:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Okunin 1
Tel. +48 22 76 59 500
Infolinia: 801 115 111 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia
1. Otwórz pokrywkę zabezpieczającą i wyciągnij chusteczkę.
2. Przetrzyj powierzchnię dla uzyskania higienicznej czystości, a następnie wyrzuć chusteczkę.
3. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. W celu usunięcia bakterii i wirusów pozostaw powierzchnie niespłukane przez 5 min, w celu usunięcia drożdży przez 15 min.
4. Aby uniknąć wysychania chusteczek szczelnie zamknij opakowanie po każdym użyciu.
Nie do użytku osobistego. Nie spłukiwać w toalecie.
Kraj pochodzenia Produkt UE
Nazwa produktu uregulowana prawnie Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Dettol chusteczki antybakteryjne o zapachu limonki z miętą. Środki ostrożności: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Pierwsza pomoc: Kontakt z okiem: Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać dużą ilością wody przez kilka minut, usunąć soczewki kontaktowe (jeśli są) i kontynuować płukanie przez co najmniej 10 minut. Wdychanie: Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażenia na świeże powietrze, zapewnić jej warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie. Kontakt ze skórą: Zanieczyszczoną skórę natychmiast dokładnie umyć dużą ilością wody z mydłem. Połknięcie: Wypłukać usta wodą (bez połykania). Potencjalne ostre skutki uboczne: brak szczegółowych danych. Przechowywać w oryginalnym, właściwie oznakowanym pojemniku w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikać uwolnienia do środowiska. Opróżnione pojemniki zawierają pozostałości produktu i mogą być niebezpieczne. Pojemników nie używać ponownie. Zawiera Limonene

Opis produktu

Dettol Antybakteryjne chusteczki o zapachu limonki z miętą 36 sztuk
Antybakteryjne i drożdżobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością Dettol antybakteryjne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni. Antybakteryjne, drożdżakobójcze i wirusobójcze wobec wirusa grypy H1N1, koronowirusa (BCV), RSV, rotawirusa, SARS-CoV-2. Chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni w tym powierzchni mających kontakt z żywnością. - Zabijają 99,9 % wirusa grypy H1N1, koronowirusa (BCV), RSV, rotawirusa, SARS-CoV-2 - Odpowiednie do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością Dettol antybakteryjne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni mają potwierdzoną skuteczność w zabijaniu bakterii: - E.Coli - S.aureus - Listeria - Campylabacter - P.aeruginosa - Salmonella - MRSA - Klebsiella pneumoniae NDM-1 (+), Escherichia coli z rozszerzonym spektrum oporności na beta-laktamazę (ESBL) Oraz wirusów: Wirusa grypy - typ A H1N1, ludzkiego koronawirusa oraz RSV, rotawirusa Ochrona przed drobnoustrojami Alkil (C 12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C 12-16)) Świeżość Substancja zapachowa Substancje czyszczące Alkohol Propylene Glycol Butyl Ether Etanoloamina Substancje pomocnicze Woda Emulsja przeciwspieniająca Nie zawiera wybielaczy Substancja czynna: Alkil (C 12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C 12-16)) 0,40 g/100 g produktu. Składniki: substancja dezynfekująca, kompozycja zapachowa.

30 inne produkty w tej samej kategorii: