SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Cif Disinfect & Shine Original Uniwersalny spray dezynfekujący 750 ml

Obniżka! Cif Disinfect & Shine Original Uniwersalny spray dezynfekujący 750 ml Zobacz większe

Nazwa: Cif Disinfect & Shine Original Uniwersalny spray dezynfekujący 750 ml

NASZA CENA! 6,21 zł
do 2024-04-30


6,21 zł

Zobacz więcej danych

Składniki <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa
Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,75 g /100 g
Przechowywanie Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, z dala od promieni słonecznych; w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
Adres zwrotny Podmiot odpowiedzialny:
Unilever Polska Sp z o.o.
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa,
801 610 610
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia / Dezynfekcja: Spryskaj powierzchnię, pozostaw produkt na 5 minut dla uzyskania efektu bakteriobójczego i wirusobójczego, oraz na 15 minut dla efektu grzybobójczego. W celu dezynfekcji powierzchni wobec wirusów, najpierw wyczyść powierzchnię produktem, po czym spryskaj ją ponownie i pozostaw produkt na powierzchni przez 5 minut. Powierzchnie mające kontakt z żywnością, jak również powierzchnie i zabawki użytkowane przez dzieci, należy spłukać po dezynfekcji wodą przeznaczoną do spożycia lub wytrzeć mokrą szmatką i poczekać do wyschnięcia. Przedmioty, z którymi mają kontakt dzieci należy dezynfekować tylko 1 raz dziennie.

Zalecenia:
Nie używać do dezynfekcji tekstyliów i powierzchni miękkich. Nie używać na naturalnym i malowanym drewnie, marmurze i linoleum. Dobrze spłukać po użyciu na anodyzowanym aluminium. Na naturalnym kamieniu, nowych, nietypowych powierzchniach przetestuj najpierw w małym niewidocznym miejscu. Nie mieszaj z innymi produktami. Nie używaj na literach i symbolach urządzeń, zawsze przestrzegaj instrukcji producenta urządzeń i powierzchni.
Adres dystrybutora Podmiot odpowiedzialny:
Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa,
801 610 610
www.unilever.com
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Cif Disinfect & Shine Uniwersalny spray dezynfekujący Original.
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Opróżniony pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami.

Pierwsza pomoc: w przypadku wdychania wyprowadzić na świeże powietrze; po kontakcie ze skórą - spłukać wodą, w przypadku spożycia przemyć usta wodą; jeśli osoba jest przytomna podać małą ilość wody; w razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody, usunąć szkła kontaktowe jeżeli są; w przypadku utrzymywania się objawów, zasięgnąć porady lekarskiej, pokazać opakowanie lub etykietę. Brak bezpośrednich i pośrednich ubocznych skutków stosowania.

Opis produktu

Cif Disinfect & Shine Original Uniwersalny spray dezynfekujący 750 ml
Cif Disinfect & Shine zabija 99,9 % bakterii i wirusów, w tym wirusa choroby Covid-19* *Eliminuje bakterie takie jak Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, grzyby jak Candida albicans, Aspergillus brasiliensis oraz wirusy osłonkowe w tym koronawirusa SARS Cov-2 i Vaccinia Ankara. Wyjątkowa formuła Cif Cleanboost 100 % składników czyszczących pochodzenia naturalnego Łagodny zapach Bezpieczny w okolicach przyrządzania jedzenia Butelka wykonana w 50 % z plastiku z recyklingu Płyn w sprayu, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym oraz wirusobójczym wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia oraz koronawirus SARS Cov-2). Przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni twardych lub urządzeń niemających jak i mających bezpośredni kontakt z żywnością, w tym przyborów i blatów kuchennych, jak również zabawek niewchłaniających płynu i nieprzeznaczonych do kontaktu z ustami lub twardych, małych powierzchni używanych przez dzieci (tj. stoliki, krzesełka itp.)

30 inne produkty w tej samej kategorii: