SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Cif Power & Shine Spray łazienka 750 ml

Cif Power & Shine Spray łazienka 750 ml Zobacz większe

Nazwa: Cif Power & Shine Spray łazienka 750 ml

Cena 16,22 zł


16,22 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa,
Polska
801 610 610
Składniki <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Sodium Benzoate
Adres zwrotny Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa,
Polska
801 610 610
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia:
Dla pięknego efektu i połysku spryskaj różne powierzchnie w łazience, pozostaw na kilka sekund i wytrzyj mokrą ściereczką. Na trudnych zabrudzeniach pozostaw na kilka minut przed wytarciem.

Ostrzeżenia:
Nie używać na marmurze, powierzchniach z naturalnego kamienia, malowanym drewnie, anodyzowanym aluminium i linoleum. Przed użyciem na emalii lub nowych i malowanych powierzchniach, sprawdź najpierw na małej powierzchni w mało widocznym miejscu. Dokładnie spłucz po użyciu na plastiku, malowanym metalu, tytanowych emaliowanych wannach.
Adres dystrybutora Unilever Polska sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa
801 610 610
Nazwa produktu uregulowana prawnie Spray
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Cif Power & Shine Spray łazienka 750 ml
Cif Power & Shine Spray Łazienka to 100% skuteczności w walce z kamieniem. Ten płyn do mycia łazienki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i łatwo wyczyścić swoją łazienkę, pozostawiając ją lśniącą i odświeżoną. Produkt ten poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, takimi jak osady z twardej wody, kosmetyków i mydła. Spray do łazienki Cif Power & Shine nie tylko usuwa brud i kamień, ale także dba o czyszczone powierzchnie jak wanna, umywalka, kabina prysznicowa, toaleta czy płytki, pozostawiając je tak niesamowicie lśniącymi i błyszczącymi. Wygodna forma sprayu pozwoli Ci szybko i skutecznie zaprowadzić porządek w łazience, dzięki czemu relaksująca wieczorna kąpiel lub orzeźwiający poranny prysznic będą samą przyjemnością. Oprócz tego odkamieniacz ten nie pozostawia smug na czyszczonych elementach ani nie zarysowuje ich powierzchni. Aby cieszyć się lśniącą i czystą łazienką spryskaj sprayem Cif wybrane powierzchnie, pozostaw produkt na kilka sekund i przetrzyj mokrą ściereczką. W przypadku cięższych zabrudzeń wydłuż czas do paru minut, żeby całkowicie pozbyć się brudu. Płyn do dezynfekcji Cif Power & Shine sprawi, że Twoja łazienka będzie pachnieć czystością dzięki całkowicie biodegradowalnej łagodnej kompozycji zapachowej. Dbamy również o planetę, dlatego butelka Cif wykonana jest w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wypróbuj również inne produkty i płyny do dezynfekcji marki Cif.

30 inne produkty w tej samej kategorii: