SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni o zapachu limonki z miętą 500 ml

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni o zapachu limonki z miętą 500 ml Zobacz większe

Nazwa: Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni o zapachu limonki z miętą 500 ml

Cena 13,88 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

13,88 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Podmiot odpowiedzialny:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
ul. Okunin 1
Tel. +48 22 76 59 500
Infolinia:801 115 111 (od 9 do 17)
Składniki Substancja czynna: Alkil (C₁₂₋₁₆)-chlorku dimetylobenzyloa-monu (ADBAC/BKC (C₁₂₋₁₆)) 0,96 g/kg
Zawiera: <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne; substancja dezynfekująca, kompozycja zapachowa Limonene
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
ul. Okunin 1
Tel. +48 22 76 59 500
Infolinia:801 115 111 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Nie nadaje się do: Okien, luster, tkanin, powierzchni porowatych, malowanych lub lakierowanych, nie używać z detergentami lub środkami dezynfekującymi. unikać kontaktu z plastikowymi butelkami dla dzieci, które mogą pęknąć podczas sterylizacji parowej. Nie zamrażać.

Sposób użycia:
1. Przekręć dyszę na pozycję On.
2. Trzymaj butelkę pionowo, spryskaj czyszczoną powierzchnię z odległości 20-25 cm.
3. Przetrzyj czystą, wilgotną ściereczką i pozwól żeby powierzchnia wyschła.
4. Nie trzeba spłukiwać.
5. Zawsze przetestuj na małej powierzchni 5 minut przed użyciem.
6. W celu usunięcia bakterii pozostaw produkt na 5 min, w celu usunięcia drożdży pozostaw produkt na 15 min, w celu usunięcia wirusa SARS-CoV-2 pozostaw produkt na 5 minut.
Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.
Kraj pochodzenia Produkt UE
Nazwa produktu uregulowana prawnie Antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Dettol antybakteryjny spray do powierzchni (wersja podstawowa). Antybakteryjny, drożdżakobójczy i wirusobójczy wobec wirusa SARS-CoV-2. Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni w tym powierzchni mających kontakt z żywnością. Środki ostrożności: Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Pierwsza pomoc: Kontakt z okiem: Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać dużą ilością wody, usunąć soczewki kontaktowe (jeśli są) i kontynuować płukanie przez kilka minut. Wdychanie: Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażenia na świeże powietrze, zapewnić jej warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie. Kontakt ze skórą: Zanieczyszczoną skórę dokładnie spłukać dużą ilością wody. Połknięcie: Wypłukać usta wodą (bez połykania). Przechowywać w pokojowej temperaturze. Przechowywać w oryginalnym, właściwie oznakowanym pojemniku w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. Odpady opakowaniowe należy poddać recyklingowi. Uwaga: Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu. Unikać rozprzestrzeniania się uwolnionego materiału i jego spływania do gleby, wód, ścieków i kanalizacji.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7193/17

Opis produktu

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni o zapachu limonki z miętą 500 ml
Bezpieczny do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością, ma udowodniona skuteczność w zabijaniu: Bakterii Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Listeria Imonocytogenes, Campylobacter jejuni, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Salmonella entericia Wirusa SARS-CoV-2. Nie zawiera wybielaczy, nie pozostawia smug. Odpowiedni do: Kuchennych powierzchni Desek do krojenia Krzesełek dziecięcych Desek sedesowych Wanien i zaworów Lodówek

30 inne produkty w tej samej kategorii: