ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Promocje

Ambi Pur Flowers & Spring Odświeżacz do małych pomieszczeń, zestaw startowy, 5,5 ml

Ambi Pur Flowers & Spring Odświeżacz do małych pomieszczeń, zestaw startowy, 5,5 ml Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur Flowers & Spring Odświeżacz do małych pomieszczeń, zestaw startowy, 5,5 ml

Ilość: 5 ml

Cena 13,99 zł

Cena za litr 2 798,00 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

13,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Zobele Bulgaria EOOD
District Plovdiv
Industrial Zone Rakovski
4142 Striama
Bulgaria
Składniki Linalool
Tetrahydrolinalool
Cyclamen Aldehyde
Geranyl Acetate
Tetramethylbicyclo-2-Heptene-2-Propionaldehyde
Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Carbaldehyde
Dihydro Pentamethylindanone
Delta-Damascone
Octahydro-4.7-Methano-1H-Indenecarbaldehyde
Isolongifolanone
Citral
Coumarin
Heliotropine
4.8-Dimethyl-4.9-Decadienal
Lauraldehyde
3-Decen-5-One
4-Methyl-
(3E)-
Methyl Octine Carbonate
Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone
Cinnamonitrile
Isocyclocitral
Trans-2-Hexanal
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warsaw
Poland
48225908578
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie Jak używać odświeżacza powietrza Non Stop Fresh? 1. Nie obieraj ani nie nacinaj wkładu. 2. Trzymaj wkład zakrzywioną stroną do góry. Włóż do środka i popchnij do momentu usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. 3. Aby zwiększyć świeżość, przytrzymaj boki wkładu i zdecydowanym ruchem dociśnij do podstawy. Używaj wyłącznie z wkładami Ambi Pur Non Stop Fresh. W przypadku mniejszych pomieszczeń lekko domknij dolną część odświeżacza powietrza Non Stop Fresh, aby lekko odświeżyć pomieszczenie i wypełnić je zapachem o pożądanej intensywności.
Kraj pochodzenia Bułgaria
Nazwa produktu uregulowana prawnie Odświeżacz do małych pomieszczeń zestaw startowy
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Stosować rękawice ochronne. W przypadku kontaktu ze skórą: Przemyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku połknięcia: Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Nie wywoływać wymiotów.

Opis produktu

Odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się aż do 60 dni. Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. Weź głęboki oddech i odpręż się. Elegancki i stylowy odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur idealnie nadaje się do takich miejsc jak łazienki, garderoby i korytarze wejściowe. Oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń. Odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. A ponieważ każdy wkład zapachowy wystarcza na okres aż do 60 dni, Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin oraz odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: