ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Promocje

Air Wick Pure Odświeżacz powietrza energetyzujący 250 ml

Air Wick Pure Odświeżacz powietrza energetyzujący 250 ml Zobacz większe

Nazwa: Air Wick Pure Odświeżacz powietrza energetyzujący 250 ml

Ilość: 250 ml

Cena 16,80 zł

Cena za litr 67,20 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

16,80 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 22 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
www.airwick.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Trzymaj puszkę pionowo z dala od ciała, skieruj wylot sprayu w kierunku środka pomieszczenia i naciśnij przycisk. Uwaga: Używaj tego produktu ściśle według instrukcji. Rozmyślne nadużycie przez świadome wytwarzanie wysokich stężeń i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. Nie wdychać aerozolu. Używać wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wystawiać na działanie ekstremalnych temperatur, jakie mogą wystąpić w samochodach, okolicach piekarników i kominków. Nie rozpylać w pobliżu pożaru elektrycznego ani urządzeń elektrycznych w użyciu.
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Nazwa produktu uregulowana prawnie Odświeżacz powietrza w aerozolu
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Air Wick odświeżacz powietrza w aerozolu Energetyzujący. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Zawiera d-Limonene i Linalool. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Opis produktu

Odświeżacz powietrza w aerozolu Energetyzujący Air Wick Pure o zapachu owoców cytrusowych to nowy wymiar aerozoli Air Wick z dodatkiem 5 olejków eterycznych - eliminuje brzydkie zapachy, nie pozostawiając przy tym wilgotnej mgiełki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: